Warsztaty w grudniu

Warsztaty mydlarskie „Pachnące mydełko”

04.12.2021       godz. 11.00

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 3 – 10 lat.

Celem warsztatów jest przybliżenie historii  powstania mydła oraz wykonanie Bożonarodzeniowych  mydełek.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję:

- obejrzeć teatr sylwet opowiadający historię wynalezienia mydła

- wykonać eksperyment z tłuszczem i popiołem

- poznać różne rodzaje mydła

- poeksperymentować z zapachami i kolorami tworząc własnoręcznie niepowtarzalne mydełka

Po zakończeniu warsztatów dziecko zabiera ze sobą to co stworzyło.

Czas trwania: 60 min

Cena: 45 zł

Start: 04.12.2021       godz. 11.00

Ze względów epidemicznych ilość uczestników jest ograniczona. Na zajęcia może wejść dziecko z jednym rodzicem.

Aby sprawdzić czy mamy miejsca i zapisać się na warsztaty wystarczy  zadzwonić lub wysłać maila z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nazwą i datą warsztatów. Potwierdzeniem zapisu jest wniesienie opłaty przelewem na konto szkoły (więcej informacji w mailu zwrotnym).

Jeśli dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wymagana jest obecność rodzica podczas zajęć.

Tel: 514261772

Warsztaty plastyczne  „Ozdoby choinkowe”

11.12.2021         godz. 11.00

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 3 – 10 lat.

Celem warsztatów jest samodzielne wykonanie ozdób choinkowych różnymi technikami plastycznymi.

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję:

- dowidzieć się skąd wzięła się tradycja ubierania choinki

- malować szyszki

- projektować styropianowe bombki

- ozdabiać styropianowe anioły i dzwoneczki

Po zakończeniu warsztatów dziecko zabiera ze sobą to co stworzyło.

Czas trwania: 60 min

Cena: 45 zł

Start: 11.12.2021         godz. 11.00

Tel: 514261772

Warsztaty robienia świec „Bożonarodzeniowa świeca”

18.12.2021    godz.11.00

Zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 3 – 10 lat.

Celem warsztatów jest  poznanie historii pojawienia się świec  i  znaczenia ognia w życiu człowieka oraz stworzenie Bożonarodzeniowych świec zapachowych.

- obejrzeć teatr cieni

- przyjrzeć się bliżej różnym rodzajom świec

- eksperymentować z zapachami,  kolorami i dodatkami podczas wykonania świec w szklanym naczyniu ( każdy uczestnik wykonuje 2 świece)

Po zakończeniu warsztatów dziecko  zabiera ze sobą to co stworzyło.

Czas trwania: 90 min

Cena: 50 zł