Warsztaty NVC

​

W  naszej Szkole odbywajÄ… siÄ™ warsztaty Porozumienia bez Przemocy, prowadzone przez naszÄ… mentorkÄ™ - MagdalenÄ™ Wegner. Magda jest wÅ‚aÅ›cicielkÄ… Wyspy Zmian, certyfikowanÄ… trenerkÄ… NVC, mediatorkÄ…, socjoterapeutkÄ…, praktyczkÄ… Analizy Transakcyjnej w obszarach edukacji i organizacji. Od lat wspiera nauczycieli i rodziców na drodze poznawania jÄ™zyka Porozumienia bez Przemocy. Fanka edukacji wolnoÅ›ciowej i wprowadzania podejÅ›cia partnerskiego do szkóÅ‚ i przedszkoli systemowych. Prowadzi zajÄ™cia dla dzieci, pomagajÄ…ce w radzeniu sobie z konfliktami, uczÄ…ce komunikacji poprzez zabawÄ™, gry i ćwiczenia. Wspiera wprowadzanie do firm i szkóÅ‚ metody KrÄ™gów Naprawczych – systemu rozwiÄ…zywania konfliktów opartego na sprawiedliwoÅ›ci naprawczej.

​

Jest mamÄ… dwójki dorosÅ‚ych dzieci, miÅ‚oÅ›niczkÄ… podróży oraz uprawiania warzyw i owoców w ekologiczny, zgodny z naturÄ… sposób.

​

Wyspa Zmian to miejsce, w którym prowadzone sÄ…: sesje indywidualne i dla par, mediacje, kursy uważnoÅ›ci, szkolenia z Porozumienia bez Przemocy i Analizy transakcyjnej, a także szkolenia i warsztaty wyjazdowe dla rad pedagogicznych.

​

Magda udziela również pÅ‚atnych konsultacji dla rodziców.

Zapisz się już dziś!

kontakt:   magda@wyspa-zmian.pl