Kasia Nojszewska – założycielka Busoli i koordynatorka zespołu. Psycholog kliniczny od ponad 10 lat pracujący z dziećmi i ich rodzicami. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz szkolenie z zakresu pedagogiki  Montessorii. W Szkole zajmuje się edukacją zintegrowaną  w klasach 0-3. Prywatnie mama ucznia Busoli.

Ula Parfienowicz – absolwentka filologii angielskiej i mogąca się pochwalić certyfikatem CELTA uprawniającym do nauczania języka angielskiego jako obcego. Ukończyła kurs pedagogiki Montessorii oraz warsztaty porozumienia bez Przemocy. Uczy od 2011 roku nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorosłych. W Szkole pełni rolę native – speakera prowadząc zajęcia, a także towarzysząc dzieciom w codziennych aktywnościach.

Magda Wegner - certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, mediatorka, socjoterapeutka i praktyczka Analizy Transakcyjnej. Założycielka Wyspy Zmian współpracująca ze szkołami alternatywnymi od 2014 roku. W Szkole pełni funkcję superwizora, wspiera dzieci i dorosłych w komunikacji i rozwiązywaniu konfliktów.

Witek Wyszyński  - umysł ścisły, człowiek wielu pasji, z których największą jest żeglarstwo. W szkole prowadzi zajęcia z informatyk i programowania, zajęcia techniczne, warsztaty fotograficzne i modelarskie oraz elektroniczne. Jest w trakcie szkolenia z Porozumienia bez Przemocy.