top of page

Kasia Nojszewska – zaÅ‚ożycielka Busoli i koordynatorka zespoÅ‚u. Psycholog kliniczny od ponad 10 lat pracujÄ…cy z dziećmi i ich rodzicami. UkoÅ„czyÅ‚a liczne szkolenia z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz szkolenie z zakresu pedagogiki  Montessorii. W Szkole zajmuje siÄ™ edukacjÄ… zintegrowanÄ…  w klasach 0-3. Prywatnie mama ucznia Busoli.

​

Magda Wegner - certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, mediatorka, socjoterapeutka i praktyczka Analizy Transakcyjnej. ZaÅ‚ożycielka Wyspy Zmian wspóÅ‚pracujÄ…ca ze szkoÅ‚ami alternatywnymi od 2014 roku. W Szkole peÅ‚ni funkcjÄ™ superwizora, wspiera dzieci i dorosÅ‚ych w komunikacji i rozwiÄ…zywaniu konfliktów.

​

Witek WyszyÅ„ski  - umysÅ‚ Å›cisÅ‚y, czÅ‚owiek wielu pasji, z których najwiÄ™kszÄ… jest żeglarstwo. W szkole prowadzi zajÄ™cia z informatyk i programowania, zajÄ™cia techniczne, warsztaty fotograficzne i modelarskie oraz elektroniczne. UkoÅ„czyÅ‚ szkolenie z zakresu Porozumienia bez Przemocy.