top of page

Kasia Nojszewska – założycielka Busoli i koordynatorka zespołu. Psycholog kliniczny od ponad 10 lat pracujący z dziećmi i ich rodzicami. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz szkolenie z zakresu pedagogiki  Montessorii. W Szkole zajmuje się edukacją zintegrowaną  w klasach 0-3. Prywatnie mama ucznia Busoli.

Magda Wegner - certyfikowana trenerka Porozumienia bez Przemocy, mediatorka, socjoterapeutka i praktyczka Analizy Transakcyjnej. Założycielka Wyspy Zmian współpracująca ze szkołami alternatywnymi od 2014 roku. W Szkole pełni funkcję superwizora, wspiera dzieci i dorosłych w komunikacji i rozwiązywaniu konfliktów.

Witek Wyszyński  - umysł ścisły, człowiek wielu pasji, z których największą jest żeglarstwo. W szkole prowadzi zajęcia z informatyk i programowania, zajęcia techniczne, warsztaty fotograficzne i modelarskie oraz elektroniczne. Ukończył szkolenie z zakresu Porozumienia bez Przemocy.