top of page

Warsztaty NVC


 

W  naszej Szkole odbywają się warsztaty Porozumienia bez Przemocy, prowadzone przez naszą mentorkę - Magdalenę Wegner. Magda jest właścicielką Wyspy Zmian, certyfikowaną trenerką NVC, mediatorką, socjoterapeutką, praktyczką Analizy Transakcyjnej w obszarach edukacji i organizacji. Od lat wspiera nauczycieli i rodziców na drodze poznawania języka Porozumienia bez Przemocy. Fanka edukacji wolnościowej i wprowadzania podejścia partnerskiego do szkół i przedszkoli systemowych. Prowadzi zajęcia dla dzieci, pomagające w radzeniu sobie z konfliktami, uczące komunikacji poprzez zabawę, gry i ćwiczenia. Wspiera wprowadzanie do firm i szkół metody Kręgów Naprawczych – systemu rozwiązywania konfliktów opartego na sprawiedliwości naprawczej.

Jest mamą dwójki dorosłych dzieci, miłośniczką podróży oraz uprawiania warzyw i owoców w ekologiczny, zgodny z naturą sposób.

Wyspa Zmian to miejsce, w którym prowadzone są: sesje indywidualne i dla par, mediacje, kursy uważności, szkolenia z Porozumienia bez Przemocy i Analizy transakcyjnej, a także szkolenia i warsztaty wyjazdowe dla rad pedagogicznych.

 

https://wyspa-zmian.pl

 

Magda udziela również płatnych konsultacji dla rodziców.


Zapisz się już dziś!

 

kontakt:   magda@wyspa-zmian.pl             

tel:            501 069 114

bottom of page